Wprowadzenie marki Krone Trusted na początku 2021 roku przeszło wszelkie oczekiwania i zostało bardzo dobrze przyjęte przez firmy transportowe i warsztaty. Obecnie sklep internetowy oferuje 300 pozycji, co pokrywa 80% części eksploatacyjnych.

Do sierpnia 2021 r. sklep internetowy powiększy się do ponad 300 różnych części zamiennych marki Krone Trusted, obejmujących ponad 80 procent popularnych części eksploatacyjnych. Asortyment obejmuje części osi i czujniki ABS, bębny hamulcowe, przewody zawieszenia pneumatycznego i klocki hamulców tarczowych. Części zamienne, które są do 50 procent tańsze od oryginalnych części zamiennych, można zamawiać w całej Europie. Krone Trusted jest zatem niedrogą alternatywą dla oryginalnych części zamiennych bez uszczerbku na jakości. Części zamienne Krone Trusted są odpowiednie nie tylko do pojazdów Krone, ale także do większości przyczep innych producentów.

— Odnotowujemy bardzo pozytywne i świetne reakcje zarówno w kraju, jak i za granicą, mówi Ralf Faust, Dyrektor Zarządzający Serwisu Grupy Pojazdów Użytkowych Krone. Wielu klientów Krone złożyło swoje pierwsze zamówienia w ciągu sześciu miesięcy od wprowadzenia na rynek i od tego czasu stali się stałymi klientami w sklepie internetowym z częściami zamiennymi Krone (www.krone-trailerparts.com).

Ralf Faust planuje dalszą ekspansję marki Krone Trusted:

— Strategia dostarczania naszym klientom części zamiennych o zwykłej jakości Krone jest ważnym elementem usługi Krone 360° Trailer Service. Pomaga nam to w realizacji naszego deklarowanego celu dalszej optymalizacji koszty cyklu życia we flotach naszych klientów, zwłaszcza w przypadku kosztownego obszaru osi, koszty zużycia i kosztu eksploatacji floty.

— Nasi klienci szczególnie doceniają sprawdzoną jakość, której oczekują od Krone i którą możemy zapewnić pod marką Krone Trusted, mówi Ewald Gronewald, kierownik sprzedaży DACH Spare Parts/Krone Trusted. Krone pozyskuje części zamienne bezpośrednio od różnych znanych producentów, takich jak np. BPW, SAF czy Jost, którzy również dostarczają na naszą linię montażową oryginalne wyposażenie. Dodatkowo udzielamy dwunastomiesięcznej gwarancji na wszystkie części.

Zobacz również

Kod QR na częściach Krone szybsza identyfikacja części Krone przy pomocy kodu QR