Hiszpańska firma rozbudowuje swoją międzynarodową sieć stacji, która w 2020 roku wzrośnie o 8%, dzięki nowym stacjom w Hiszpanii, Francji, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Niemczech, Austrii, Słowenii oraz, co jest nowością, we Włoszech i w Polsce.

OnTurtle od 26 lat pracuje, aby zaoferować swoim klientom najlepsze usługi. Zgodnie ze swoim zobowiązaniem i zaangażowaniem w promowanie bardziej efektywnej mobilności towarów w Europie, firma zaprojektowała mapę stacji, która strategicznie obejmuje główne trasy na kontynencie. W ramach ekspansji międzynarodowej firma oferuje już ponad 1600 punktów zaopatrzenia w 10 krajach europejskich. Jako ostatnia dołączyła Polska, z 7 nowymi stacjami, umacniając swoją pozycję jako partnera referencyjnego dla profesjonalnych firm transportowych.

Stacje zlokalizowane w strategicznych punktach Polski

Polska stała się potężnym uczestnikiem rynku.  Kraj ten, z ponad 1,1 mln samochodów ciężarowych, umacnia swoją pozycję lidera floty w UE, a za nim plasują się Niemcy i Włochy. Siedem lokalizacji stacji otwartych w kraju zostało starannie wyselekcjonowanych, a szczególną uwagę zwrócono na potrzeby przewoźników. Nasi dostawcy z firmy CITRONEX znajdują się w Zgorzelcu, Lipianach, Łagowie Lubuskim, Siechnicach, Kątach Wrocławskich i Iłowej. Są one strategicznie położone w pobliżu granic z Niemcami i Czechami oraz dostosowane do typowych międzynarodowych szlaków transportowych. 

stacja benzynowa OnTurtle

Celem OnTurtle jest zapewnienie profesjonalistom łatwego dostępu do stacji z głównych dróg i autostrad w całym kraju. Ponadto wszystkie one świadczą inne niezbędne dla kierowców zawodowych usługi, takie jak toalety, prysznice, restauracje, parking, hotel lub supermarket. 

Dodatnie saldo w 2020 r.

OnTurtle rozpoczęła swoją międzynarodową ekspansję w 2006 roku i po piętnastu latach gwałtownie się rozrosła. W ubiegłym roku, pomimo komplikacji wynikających z pandemii, spółka miała dodatni bilans. Zyskała nowe punkty obsługi na kontynencie, dodając do swojej międzynarodowej sieci Włochy i Polskę, i zdołała zwiększyć sieć stacji o 8% w porównaniu z rokiem 2019. 

Ponadto, zgodnie ze swoim zobowiązaniem do osiągnięcia czystszej mobilności towarów, wzmocniła w Europie swoją sieć gazu ziemnego do tankowania LNG i CNG; obecnie obejmuje ona 6 krajów z ponad siedemdziesięcioma stacjami benzynowymi.

Zawsze u boku przewoźnika

OnTurtle odgrywa fundamentalną rolę w profesjonalnym transporcie w gospodarce światowej i w 2020 roku chciała skupić szczególną uwagę na przewoźnikach. Oprócz rozdawania masek na twarz i żelu hydroalkoholowego podczas pandemii firma przeprowadziła kampanię #ThankYouCarriers, we współpracy z Teleroute: foodtruck przejechał prawie 5.000 km między Hiszpanią a Francją, rozdając darmową kawę jako symboliczne wsparcie dla zawodowych kierowców, którzy dzielili się również swoimi obawami i troskami. OnTurtle już zapowiedziała, że ma nadzieję kontynuować tego typu inicjatywy w 2021 roku.

O firmie OnTurtle

OnTurtle oferuje globalne rozwiązania dla firm transportowych. Dzięki obecności w 10 krajach (Hiszpania, Francja, Belgia, Luksemburg, Holandia, Austria, Niemcy, Słowenia, Włochy i Polska) jest partnerem referencyjnym w Europie w zakresie efektywnego zarządzania mobilnością ładunków. Jej międzynarodowa sieć obejmuje ponad 1600 stacji serwisowych w całej Europie. W sumie oferta OnTurtle stanowi innowacyjny i inteligentny sposób, aby jeszcze bardziej rozwinąć profesjonalną firmę transportową.