W Głuchowie pod Poznaniem otwarto uroczyście otwarcie nowy serwis TT-Thermo King w Polsce. Wydarzenie, które odbyło się 2 czerwca było także idealną okazją do świętowania 20-lecia firmy w Polsce.

Wielkopolski serwis jest trzecim obiektem TT-Thermo King w kraju, który powstał od zera. Dopisuje się do dwóch zbudowanych odpowiednio w 2012 roku w Gręzowie k. Siedlec oraz w 2015 roku w Jeżewie k. Białegostoku. Jest natomiast pierwszym, którego funkcjonowaniu przyświeca idea “One Stop Shop”.

Oznacza to, że klienci będą mogli uzyskać pełną paletę świadczeń na miejscu. Obiekt o powierzchni 12.000 m2 składa się z głównego budynku z 8 stanowiskami pracy (jedno stanowisko będzie przeznaczone wyłącznie do napraw nadwozi i zabudów, w szczególności chłodniczych), myjnią TIR, stacją diagnostyczną kontroli pojazdów oraz placem manewrowym mogącym pomieścić normatywnie do 30-40 naczep.  W budynku znajdują się także pomieszczenia biurowe, socjalne, sala konferencyjna, pokój przeznaczony dla kierowców. Część magazynowa z dwoma warsztatami zapewni klientom dostęp do części zamiennych.

Wieczorne wydarzenie zgromadziło w Głuchowie wielu klientów, przedstawicieli firm z całej Polski oraz oficjeli z ramienia TT-Thermo King. Rozstawiona scena przy efektownie oświetlonym budynku była areną wieczornego koncertu zespołu Audiofeels, a licznie zgromadzeni goście mogli skorzystać z cateringu pod wielkim namiotem.

 

Jubileusz 20-lecia TT-Thermo King

Powodem spotkania był także  jubileusz 20-lecia TT-Thermo King w Polsce. Obecny na konferencji prasowej Prezes Zarządu, Wojciech Żołądek przybliżył historię istnienia firmy w naszym kraju oraz przedstawił garść faktów na temat samej firmy.

Polski autoryzowany dealer działa w 6 województwach: mazowieckim, podlaskim, łódzkim, świętokrzyskim, wielkopolskim oraz lubelskim oraz zatrudnia ponad 100 osób. Główna siedziba firmy wraz ze stacją serwisową znajduje się w Grzędach koło Warszawy.