Niemiecka firma Heinemann na jubileusz 75-lecia założenia firmy odebrała 20 nowych naczep Krone Profi Liner.

Heinemann oferuje transporty lokalne, dalekobieżne i specjalne, a także przeprowadzki. Powierzchnia magazynowa firmy to ponad 4.500 m2. Podczas oficjalnego przekazania 20 nowych naczep z serii Profi Liner dr Frank Albers, dyrektor zarządzający ds. Sprzedaży i marketingu firmy Krone oraz regionalny kierownik sprzedaży firmy Krone Norbert Brink pogratulowali firmie spedycyjnej Heinemann jubileuszu. Dyrektor zarządzająca Susanne-Petra Heinemann i kierownik floty Siegfried Kesting otrzymali pojazdy z przyciągającą wzrok grafiką  na naczepach „Zespół Krone gratuluje 75. rocznicy”.

— Na filozofię naszej firmy wpłynął już mój ojciec Walther, kiedy w 1945 roku zakładał firmę spedycyjną. Naszym klientom gwarantujemy maksimum jakości, niezawodności i terminowości dostaw. Aby te cele osiągnąć, także z ekologicznego punktu widzenia, regularnie inwestujemy w nowoczesną flotę pojazdów – a od 1974 roku również polegamy na firmie Krone, podkreśliła Susanne-Petra Heinemann.

Dr Frank Albers podziękował za ostatnie zamówienie i złożył gratulacje w imieniu rodziny Krone i zespołu Krone w Werlte.

— Spedycja Heinemann była jednym z pierwszych klientów firmy Krone. Już na początku lat 70., krótko po założeniu fabryki pojazdów, w naszych starych księgach zamówień znajdujemy nazwisko Heinemann. Podobnie jak Krone, Heinemann jest również firmą rodzinną. Obie firmy podzielają te same wartości, takie jak niezawodność i jakość. Wszyscy, a szczególnie Bernard Krone i Dr. Bernard Krone, bardzo żałujemy, że planowane przekazanie w Emsland nie mogło się odbyć z powodu koronawirus, ale nie jest odwołane. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli spotkać się ponownie na planowanej wizycie w Krone w Werlte i Spelle.