IVECO Poland kontynuuje dobrą passę. Firma przekazała kolejne zasilane LNG ciągniki, tym razem dla firmy AGROMEX.

 

18 Iveco S-WAY LNG dla firmy Agromex to pierwsza partia z zamówionych 30 sztuk na rok 2021. Dołączą one do 20 pojazdów IVECO S-WAY LNG, które pracują już w firmie AGROMEX od 2020 roku.

Iveco S-WAY Agromex

W 2020 roku firma AGROMEX zamówiła i odebrała pierwsze 20 ciągników siodłowych IVECO S-WAY LNG. Decyzję o zakupie ciągników IVECO zasilanych LNG była poprzedzona testami eksploatacyjnymi, podczas których użyczony przewoźnikowi pojazd przez okres trzech tygodni realizował zlecenia transportowe na trasie Polska-Niderlandy, pokonując łączny dystans 13.589 km.

Pozytywne doświadczenia z pierwszymi 20 ciągnikami IVECO S-WAY LNG oraz pozytywne testy nowych ciągników, przekonały przewoźnika do złożenia w tym roku zamówienia na kolejnych 30 pojazdów IVECO.

Pojazdy zakupione przez firmę AGROMEX objęte są 60-miesięcznym kontraktem serwisowym 2XL Life. Usługę związaną z ich leasingiem finansuje IVECO CAPITAL.

Iveco S-WAY Agromex

Od lewej Wojciech Fraszka – Właściciel firmy AGROMEX; Robert Ryczywolski – Key Account Manager IVECO Poland; Jacek Fraszka – Właściciel firmy AGROMEX.

Zobacz również:

IVECO S-WAY dla Sachs International

gazowe Iveco dla Sachs Trans International