Firma Kässbohrer nawiązała nowe partnerstwo z polską firmą P.U.H Lipinski Transport, której rezultatem jest poszerzenie floty  o 15 pojazdów Mega Curtainsider.

Założona w 1987 roku Lipinski Transport to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca usługi transportowe i spedycyjne zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.
Podczas przekazania 15 naczep Kässbohrer dla firmy Lipiński Adam Lipiński, Właściciel firmy oraz Jakub Dolaniecki, Country Manager Kässbohrer Polska, podzielili się swoimi przemyśleniami na temat tej współpracy.

— Jako Lipinski stawiamy na jakość i solidność pojazdów Kässbohrer. Pojazdy, które niedawno dodaliśmy do naszej floty, idealnie pasują do naszej floty i są dostępne do transportu wielofunkcyjnego. Ponadto jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia, jakie otrzymujemy od zespołu sprzedaży Kässbohrer. Jestem pewien, że nasza nowo utworzona spółka będzie się dalej rozwijać,  stwierdził Adam Lipiński.

Bogate wyposażenie naczep

— Jako Kässbohrer oferuje pojazdy wyposażone w najnowocześniejszą technologię i szeroką gamę opcji, które w pełni wspierają wszechstronną działalność naszych klientów. Nasza  firanka mega K.SCS M jest najlepszym wyborem do transportu intermodalnego dzięki solidnemu podwoziu z powłoką KTL i jest wyposażona w 4 x 2 pierścienie promowe.
Nasze pojazdy K.SCS M wyposażone są w kurtyny antykradzieżowe, dzięki czemu nasz klient Lipiński może bezpiecznie transportować swoje towary, stwierdził Dyrektor Krajowy Kässbohrer Polska Jakub Dolaniecki.

15 naczep Kässbohrer dla firmy Lipiński wyposażonych jest również w Świadectwo Transportu Opon. Oprócz tego oferujemy 6 rzędów aluminiowych rzędów bocznych z 2 rzędami perforowanych stalowych rzędów bocznych do bezpiecznego transportu ładunków z opon. Oprócz tych rzędów bocznych dostarczono również 8 szt. belek zabezpieczających ładunek o masie 5 ton, 8 szt. łączników o nośności 2 tony.
Ponadto naczepy są również wyposażone w mechaniczny system podnoszenia dachu, który umożliwia podniesienie o 500 mm podczas załadunku i 100 mm podczas jazdy.