Zarezerwujcie sobie już teraz ostatni weekend sierpnia na Trailer Trucking Festival wraz z konkursem Nordic Trophy na torze Mantorp Park w Szwecji.

To będzie prawdziwe święto transportu, którego najważniejszym punktem będzie 38. konkurs Nordic Trophy, który gromadzi najpiękniejsze ciężarówki z całej Europy. Kto zgarnie puchar w tym roku? Czy tradycyjnie będzie to któryś z Finów, czy może wśród zgłoszonych 250 ciężarówek pojawi się ktoś, kogo publiczność wytypuje na zwycięzcę, może któreś z polskich aut?

Oprócz konkursu wokół toru zorganizowana będzie wystawa branżowa, na której swoje produkty pokażą takie firmy, jak Volvo, Scania, Mercedes, MAN, DAF oraz ok. 70 innych wystawców. Będzie także możliwość odbycia jazd próbnych.

Program zlotu jest pełen atrakcji. Na pewno nie można przegapić piątkowego light show, który uprzyjemni koncert rockowej grupy Rydell & Quick na scenie.  Będą oczywiście dynamiczne pokazy na torze, jednym z gości będzie Boije Overbrink i jego Volvo Iron Knight oraz wyścigi V8 Thunder Cars.

Jednym słowem, Nordic Trophy nie możesz przegapić!

Więcej informacji znajdziecie tutaj.