Dzisiaj rozpoczął działalność nowy, autoryzowany serwis Scania w Świeciu n/Wisłą. 

 

Właścicielem placówki jest firma Hołowińscy-Scanserwis Sp. z o.o., autoryzowany dealer Scania od 1996 roku.

Uruchomienie serwisu Scania w Świeciu n/Wisłą, bezpośrednio przy trasie S-5, to kolejny element rozwoju sieci dealerskiej Scania w Polsce, która obecnie składa się z 39. lokalizacji.

Oferujemy naszym klientom nie tylko nowoczesny obiekt i znakomitą lokalizację, ale także obsługę na najwyższym poziomie. Od samego początku klientami serwisu Scania w Świeciu n/Wisłą i ich pojazdami będzie zajmować się wysoko wykwalifikowany zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem i znajomością branży, wywodzący się z ASO we Włocławku. Główny trzon obsługi będą stanowić nasi wieloletni pracownicy, dzięki temu jesteśmy pewni, że nasza placówka będzie dobrze służyła przemierzającym te okolice przewoźnikom – komentuje Jan Hołowiński, właściciel Hołowińscy-Scanserwis Sp. z o.o.

Nowy, autoryzowany serwis Scania w Świeciu n/Wisłą znajduje się przy ul. Papierników. Dojazd do obiektu jest możliwy poprzez dwa węzły komunikacyjne „Świecie”. Trasa S5, przy której znajduje się nowa placówka serwisowa Scania, już w 2019 roku połączy Wrocław, Poznań, Bydgoszcz i Trójmiasto.

Serwis Scania S5 Świecie

Serwis Scania w Świeciu n/Wisłą świadczy usługi z zakresu: przeglądów, napraw pojazdów ciężarowych, naczep, autobusów, silników przemysłowych, napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności, montażu urządzeń Toll Collect oraz całodobową pomoc Scania Assistance. Serwis Scania w Świeciu otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00, a w soboty od 8.00 do 14.00.