Po zmianie siedziby serwis Scania w Radomiu jest jeszcze lepiej dostępny dla klientów. Właścicielem placówki jest firma DUNCAN Sp. z o.o. autoryzowany diler Scania.

Nowy serwis Scania w Radomiu znajduje się przy ul. Kieleckiej 122A, czyli dwa kilometry od dotychczasowej siedziby serwisu. Nowy budynek posiada ok. 820 m2 powierzchni użytkowej oraz  duży plac wokół budynku (ok. 1 ha). Wjazd do hali serwisowej umożliwia osiem bram wjazdowych. Cztery stanowiska do napraw i obsługi pojazdów są w pełni przejazdowe. Hala napraw posiada dwa kanały oraz dwa stanowiska płaskie i mieści osiem ciągników lub cztery pełne zestawy.

Nasz zespół serwisowy pracuje w nowej lokalizacji od początku listopada ubiegłego roku. Nowy budynek pozwolił nam na optymalizację prac serwisowych, skrócenia czasu napraw i zwiększenia ich liczby. Niewątpliwą zaletą nowej lokalizacji jest też wygodny dostęp. Ponadto, budynek serwisu jest bardzo dobrze widoczny z drogi, komentuje Grzegorz Pawlak, prezes Zarządu DUNCAN Sp. z o.o.

Serwis Scania w Radomiu oferuje pełny zakres usług serwisowych Scania, w tym: serwis naczep, naprawy powypadkowe oraz montaż i naprawę ogrzewania, klimatyzacji postojowej, radia CB, a także usługi z zakresu napraw i legalizacji tachografów.

Nowy adres serwisu Scania w Radomiu: ul. Kielecka 122A, 26-600 Radom.