Od 1 kwietnia w serwisie Volvo oraz Renault Trucks zostaną wydłużone godziny pracy pracy serwisu.

Dwumarkowy serwis Grupy Volvo w Siedlcach to jeden z siedmiu dwumarkowych serwisów należących do grupy Volvo w Polsce. Serwis istnieje w tej lokalizacji od 2011 roku. Dynamiczny rozwój sprzedaży pojazdów Renault Trucks i konieczność spełnienia rosnących oczekiwań klientów w zakresie dostępności, przyczyniły się do podjęcia decyzji o zwiększeniu godzin dostępności serwisu.

Od 1 kwietnia serwis w Siedlcach będzie otwarty w poniedziałki od 7.00 do 19.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki od 7.00 do 22.00, a w soboty od 7.00 do 15.00. W związku z dynamicznym rozwojem, serwis w Siedlcach od kwietnia będzie zatrudniać 16 pracowników, w tym 10 mechaników, świadcząc pełną gamę usług serwisowych dla pojazdów Renault Trucks i Volvo Trucks oraz autobusów Volvo.

Obiekt w Siedlcach to budynek o powierzchni 812m2, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji.  Na terenie obiektu znajdują się punkty sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Renault Trucks i Volvo Trucks, prowadzone przez Volvo Group Trucks Sales, Poland.