Oficjalny debiut nowej generacji ciężarówek Scania w Ameryce Łacińskiej zgromadził ponad 4.000 tańczących pracowników w São Bernardo w Brazylii.

Latynoamerykańskie premiery nowej generacji samochodów ciężarowych Scania w październiku zakończą serię światowych premier. Z tej okazji dwie nowe ciężarówki przejadą przez cztery kraje – Brazylię, Argentynę, Chile i Peru.

Początek tej podróży i oficjalny debiut nowej generacji ciężarówek Scania w Ameryce Łacińskiej zamienił się w potężną paradę uliczną w głównej siedzibie Scania i głównej fabryce w Ameryce Łacińskiej. Wszystkich 4.000 pracowników w São Bernardo do Campo wzięło udział w imprezie.

Podjęliśmy już wyzwanie polegające na dążeniu do bardziej zrównoważonego transportu. Ale wiemy, że zmiana świata jest podróżą i nie możemy tego zrobić sam. Poprzez „The Journey” pokażemy rozwiązania transformacyjne, a jeszcze lepiej, oddamy głosy i twarze ludziom, którzy w pewien sposób szukają rozwiązań, mówi Christopher Podgorski, prezes i dyrektor generalny Scania Latin America.

Po regionalnej premierze każdy kraj będzie gospodarzem wydarzeń lokalnych w pierwszej połowie 2019 r.

Odpowiedź na nową generację była niezwykle pozytywna, otrzymaliśmy kilka nagród i zanotowaliśmy znaczny wzrost sprzedaży w Europie, mówi Podgorski. Jesteśmy przekonani, że w Ameryce Łacińskiej nie będzie inaczej, ponieważ nasi klienci potrzebują opłacalnych i zrównoważonych rozwiązań i mają idealnego partnera w firmie Scania.