Od dzisiaj można zgłaszać swoje uczestnictwo w prestiżowym konkursie Nordic Trophy 2018. W tym roku zmieniły się zasady uczestnictwa.

W tym roku odbędzie się już 39. edycja konkursu Nordic Trophy, który ma swoje korzenie w konkursie na Najpiękniejszą Ciężarówkę Szwecji zorganizowanym przez redakcję TRAILER Magazine w 1980 roku. Konkurs ten przez lata rozwinął się do bardzo prestiżowej imprezy dla miłośników tuningu z całej Europy.

Nordic Trophy 2018 odbędzie się w połączeniu z targami transportowymi Elmia Lastbil w Jönköping w dniach 24-25 sierpnia 2018.  Stali bywalcy konkursu wiedzą, że trawiasty teren targów Elmia ma ograniczoną powierzchnię, stąd organizatorzy postanowili w tym roku wprowadzić nowe zasady.

Dziesięć aut, które w ubiegłym roku otrzymało najwięcej głosów publiczności zostało od razu zakwalifikowanych. Z wszystkich zgłoszeń organizatorzy nominują ok. 100 samochodów, które będą rywalizować w Klasie Pretendentów. Mamy nadzieję zobaczyć polskie ciężarówki na tegorocznej imprezie 🙂

Formularz aplikacji znajdziecie tutaj

Natomiast tutaj znajdziecie galerie z ubiegłorocznej imprezy.