Zestawy Sin City oraz Dywizjon 303 triumfowały dziś na scenie Pomorskiej Miss Scania.

Pomorska Miss Scania rośnie w siłę i jakość prezentowanych ciężarówek. W tegorocznej edycji pobito zapewnie rekord, gdy w gdańskim oddziale Scanii zaczęło brakować miejsca, gdyż pojawiło się 75 ciężarówek. Co ważniejsze, jakość przeróbek i tuningu jest na coraz wyższym poziomie.

Firma Repiński Transport wygrała Pomorską Miss Scania zestawem Sin City. W głosowaniu publiczności dominował z kolei drugi zestaw tej firmy, czyli Dywizjon 303.

Pomorska Miss Scania 2018

Wszystkich zachwyciła odnowiona Scania torpedo z niskim dachem Jacka Gaja oraz Scania trójka firmy Gwiździel. Właśnie Scania torpedo otrzymała nagrodę Weteran szos.

Pomorska Miss Scania 2018

Z kolei Scania firmy Gwiździel została wyróżniona przez dyrektora Scania Gdańsk, choć swoją nagrodę przyznał on firmie Kacpi Logistics za jej nową Scanię z wizerunkami Tesli.

Pomorska Miss Scania 2018

Trzeba tu jeszcze wspomnieć o wielu pojazdach, które nie miały szansy na finałowe puchary, ale ich właściciele włożyli mnóstwo pracy by nienajmłodsze pojazdy doprowadzić do stanu jak z fabryki. Słowa najwyższego uznania należą się tu firmom Charon Transport, Banucha Transport, Baca, Niemaszyk, czy Mojar. Naszym zdaniem należałoby w przyszłym roku wprowadzić dodatkową nagrodę by docenić wysiłek takich firm.

Relację z tej udanej imprezy zamieścimy w październikowym wydaniu TRAILER Magazine.