Grupa CANPACK działa na rynku opakowań metalowych od blisko 30 lat. W tym okresie stała się wiodącym producentem w branży opakowań napojowych w Europie Środkowo-Wschodniej i stale umacnia swoją pozycję rynkową w Europie Zachodniej, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. 

Dynamiczny rozwój firmy z roku na rok jest powodem rosnącego zapotrzebowania na zakup usług logistycznych głównie na potrzeby dystrybucji wyrobów gotowych do naszych klientów.

Roczne wydatki na logistykę liczone są w dziesiątkach milionów EUR. Nasi klienci w Polsce i Europie to najwięksi globalni producenci piwa i napojów, do których dostarczamy aluminiowe puszki, szklane butelki jak i zamknięcia koronowe (kapsle). Ponadto jesteśmy również dostawcą stalowych opakowań na rynek producentów wyrobów chemicznych i spożywczych. 

Utrzymująca się dysproporcja pomiędzy liczbą kierowców na rynku a faktycznym zapotrzebowaniem zgłaszanym przez firmy transportowe, migracja oraz coraz większa presja płacowa czy brak akceptacji na wykonywanie pracy w trakcie weekendów, świąt i nocy w tej grupie zawodowej oraz niepewność rynku transportowego związana ze skutkami wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej w październiku 2019 to jedne z głównych czynników, które stają się coraz większym wyzwaniem dla wszystkich uczestników łańcucha dostaw. 

Biorąc pod uwagę wszystkie niepokojące sygnały, które płyną z rynku, podejmujemy kroki, aby skutek niekorzystnych zmian miał jak najmniejszy wpływ na jakość świadczenia usług dla naszych klientów. Jednym, ale nie jedynym działaniem jest lokalizowanie naszych fabryk i magazynów jak najbliżej naszych odbiorców.

Dlatego zacieśniamy współpracę z obecnymi dostawcami usług transportowych oraz poszukujemy kolejnych godnych zaufania partnerów, którym jesteśmy w stanie zaoferować: 

  • Długoterminowe umowy na świadczenie usług transportowych na terenie Polski jak i trasach eksportowych  
  • Obsługę realizacji usług dystrybucyjnych do naszych klientów na krótkich ryczałtowych trasach 

Grupa Canpack poszukuje przewoźników

Dzięki tym rozwiązaniom:

  • Będziemy w stanie ograniczyć liczbę pojazdów i kierowców do obsługi danego klienta
  • Zoptymalizujemy czas pracy kierowcy, który przede wszystkim powinien być wykorzystany do maksimum na jazdę, nie na oczekiwanie na załadunek lub rozładunek 
  • Zapewnimy naszym klientom elastyczność, bezpieczeństwo terminowych dostaw i wymagany poziom jakości 

Zapraszamy każdego dostawcę usług transportowych, dla którego perspektywa wspólnego rozwoju będzie szansą na pozyskanie kolejnego zleceniodawcy na przyszłe lata. W szczególności poszukujemy firm, które:

  • Posiadają samochody typu zestaw 7,7 +7,7 m dł. , wys. 3 m
  • Są gotowe do zainwestowania w w/w tabor dedykowany do przewozu lekkich towarów 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Logistyki CAN-PACK S.A. 

Dariusz Krzywacki – dariusz.krzywacki@canpack.com – transport krajowy

Piotr Kwiatkowski – piotr.kwiatkowski@canpack.com – transport międzynarodowy 

 

Grupa Canpack poszukuje przewoźników