Już wkrótce, 4 września, swoją premierę będzie miała gama nowych pojazdów budowlanych Scania. 

 

Nowa gama pojazdów Scania dla branży budowlanej ma tworzyć nową jakość na rynku. Wiele lat prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez inżynierów Scania pozwoliło na zaprojektowanie rozwiązań odpowiednich do wielu zastosowań w segmencie budowlanym. Wszystkie zostaną ujawnione 4 września.

Scania ma rzesze sympatyków wśród klientów, kierowców i fanów na całym świecie, dlatego zapraszamy ich wszystkich, aby towarzyszyli nam podczas tego ważnego wydarzenia – komentuje Erik Ljungberg, wiceprezes ds. relacji korporacyjnychZdajemy sobie sprawę z tego, że wielu naszych fanów jest ciekawych przygotowanych przez nas nowości. Choć nie możemy pokazać wszystkiego od razu, to stopniowo będziemy ujawniać wiele ciekawych szczegółów.

Podczas transmisji na żywo prowadzonej z placu budowy, pojazdy nowej gamy będą poddawane rzeczywistym testom. W tym czasie widzowie będą mogli zobaczyć je podczas typowej pracy w trudnych warunkach. Premiera pojazdów Scania dla branży budowlanej stanowi drugi etap w procesie wprowadzania na rynek pojazdów Scania nowej generacji. Pierwszy etap został zainicjowany prezentacją pojazdów do przewozów długodystansowych, przeprowadzoną jesienią 2016 r. w Paryżu.

Relację na żywo z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na stronie nextgenscania.com 4 września. My również będziemy na miejscu, więc śledźcie naszą stronę www.trailer.pl