.

Wiosną na polskich drogach pojawią się nowe pojazdy MAN z oryginalną grafiką Lion Inside.

Ciągniki siodłowe MAN TGX EfficientLine 3, w ciekawej stylistyce i doskonałymi parametrami technicznymi, a także większym komfortem pracy kierowcy, mają przekonać do siebie kolejnych przewoźników.

Jubileuszowe pojazdy będzie można zobaczyć we wszystkich biurach handlowych MAN w Polsce, to łącznie 22 lokalizacje. Klienci będą mogli zasiąść za kierownicą pojazdów MAN TGX 18.460 4×2 BLLS lub LSU w kabinach XLX i XXL, a także „króla szos” – TGX 18.500 4×2 i osobiście poczuć siłę lwa.

Prezentujemy nasze nowe ciągniki w wielu miejscach jednocześnie. Mamy się czym chwalić, zmiany co prawda dotyczą głównie wnętrza kabiny i rozwiązań technicznych, ale przeprowadziliśmy je po konsultacjach z naszymi klientami. To właśnie oni powiedzieli nam co jest dla nich najważniejsze, mówi Bernard Wieruszewski, dyrektor ds. sprzedaży pojazdów ciężarowych i rozwoju produktu w MAN Truck & Bus Polska. Prezentacje pojazdów to z jednej strony zaakcentowanie naszej obecności w Polsce już od 25 lat oraz potwierdzenie, że MAN jest silną marką na naszym rynku. Z drugiej strony przedstawienie nowej, ekonomicznej oferty dla polskich przewoźników, którzy stawiają na jak najniższe TCO, czyli całkowity koszt eksploatacji pojazdu. W tej kategorii MAN TGX EfficientLine3 nie ma sobie równych. Nasze pojazdy w wersji EfficientLine są idealną odpowiedzią na ich potrzeby. To po prostu oferta na czasie.

Lion Inside 

Nowe ciągniki MAN TGX EfficientLine 3 zostały przygotowane w jednorodnej stylistyce Lion Inside. Ich oryginalna grafika jest związane z jubileuszem działalności MAN na polskim rynku a widoczny lew idealnie odzwierciedla dynamikę, siłę oraz charakter pojazdów.

MAN TGX jubileusz MAN w Polsce

Każdy ciągnik wyposażony jest m.in. systemy Efficient Cruise i Efficient Roll, które w efekcie dają o 6,35% mniejsze zużycie paliwa w stosunku do poprzedniego modelu.  Pojazdy z serii MAN TGX gwarantują też najwyższy komfort wypoczynku i wystarczająco dużo przestrzeni, w  tym m.in. dwie leżanki. W ciągnikach znajdują się także urządzenia RIO box z aplikacją RIO Essentials, która m.in. pozwala na monitorowanie trasy pojazdu i umożliwia analizę danych celem dalszej optymalizacji kosztów.