Finał Szlachetnej Paczki już po raz kolejny wspierała firma IVECO Poland. Flota aut dostawczych IVECO Daily zapewniła dostawę Paczek do 270 potrzebujących rodzin.

To już kolejny rok, w którym sieć autoryzowanych dealerów IVECO Poland zaangażowała się w finał Szlachetnej Paczki. 9 grudnia w całej Polsce ruszyła flota aut dostawczych IVECO Daily. Kierujący nimi wolontariusze dowieźli paczki do 270 potrzebujących rodzin, często mieszkających w oddalonych od głównych dróg miejscowościach. To niemal 100 sprawnie i bezpiecznie dostarczonych Paczek więcej, niż przed rokiem. Trasa pokonana w ramach akcji wyniosła w tym roku ponad 3.700 km.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że również w tym roku mieliśmy ten przywilej wspierać akcję Szlachetnej Paczki.Samochody IVECO DAILY pomagały wolontariuszom w dostarczeniu przygotowanych darów dla najbardziej potrzebujących.Cieszy mnie fakt, że w tym roku jeszcze większa grupa osób związanych z marką IVECO zaangażowała się w tą szlachetną inicjatywę. Chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wsparcie oraz życzyć spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, mówi Tomasz Wykrota, Marketing Manager IVECO Poland.

Iveco Finał Szlachetnej Paczki

W tegoroczny finał Szlachetnej Paczki zaangażowana była rekordowa ilość 12 tysięcy wolontariuszy. Tomasz Wykrota podkreśla z dumą, że ze strony sieci IVECO zwiększyła się także, i to dwukrotnie, liczba dealerów, wspierając osoby zaangażowane w pomoc. W tym roku były to firmy: ADF Auto (Wrocław), CTC (Białystok), CTC (Kraków), CTC (Lublin), CTC (Ruda Śląska), DBK (Olsztyn), EXMOT (Bydgoszcz), IVECO Poland (Warszawa), ON ROAD (Poznań), POL-CAR (Poznań), SILTRUCK (Skoczów), STC (Wola Cicha k. Rzeszowa), TNC (Gdańsk), UNI-TRUCK (Łódź).