Z okazji jubileuszu firmy Europart Polska S.A. powstał krótki film animowany na temat historii firmy.

Europart Polska S.A. powstała 10 lat temu na początku kwietnia 2008 roku. Na 10-lecie firmy Europart Polska został przygotowany krótki, kilkuminutowy film animowany opowiadający historię firmy oraz przedstawiający ciekawostki na jej temat. Z filmu można dowiedzieć się m.in. jak kontrolowana jest jakość produktów marki własnej, ile części w swoim asortymencie posiada Europart Polska, ile oddziałów jest w Polsce a ile na świecie i dlaczego marka Europart Premium Parts jest numerem jeden w Europie. Premiera filmu miała miejsce 5 kwietnia i jest już dostępna na naszym kanale na You Tube.

Wszystko zaczęło się w 2008 roku, kiedy to powstała spółka joint venture w wyniku współpracy partnerskiej EUROPART oraz PROTYL-Serwis 44 sp. z o.o. Siedzibą firmy jest niezmiennie Wieluń, gdzie znajduje się główny magazyn. Magazyn centralny mieści się w niemieckim Werl, skąd produkty są dystrybuowane do Polski a także pozostałych punktów sprzedaży w całej Europie oraz na świecie.

To co wyróżnia EUROPART, to wysoka jakość produktów marki EUROPART Premium Parts. EUROPART jest jedyną firmą na rynku polskim, która produkty pod własnym brandem markuje swoją nazwą. Obecnie asortyment marki własnej obejmuje 7.500 artykułów i każdego roku powiększa się o kolejne 500, dlatego oferowane rozwiązania dostosowane są do wszelkich potrzeb i wymagań. Pod marką EUROPART Premium Parts klientom dostarczany jest szeroki asortyment w dziedzinie chemii, wyposażenia i urządzeń do warsztatów, elementów montażowych, bezpieczeństwa pracy i wiele innych niezbędnych w codziennej pracy zakładu.

jubileusz firmy Europart Polska

A krótki film powstały na 10-lecie firmy Europart Polska możecie obejrzeć na naszej stronie w dziale Video.