30 stycznia 2020 ogłoszono zwycięzcę prestiżowego konkursu  Dealer of the Year 2019 w Polsce, który ponownie zdobył Eurocomplex Trucks Rzeszów. 

Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest od siedmiu lat.  Ta nagroda docenia serwis, który był najbardziej efektywny w rozwijaniu biznesu Renault Trucks w roku 2019. Kryteria oceny to: wzrost sprzedaży oryginalnych części zamiennych Renault Trucks rok do roku, sprzedaż kontraktów serwisowych do pojazdów używanych, sprzedaż części zamiennych do pojazdów DCi i DXi, skuteczność w ramach Renault Trucks 24/7 oraz wyniki ankiety satysfakcji klientów REx za 3 kwartały 2019.

W edycji 2019 konkursu Renault Trucks Dealer of the Year 2019 wzięło udział 31 warsztatów. Konkurencja jest bardzo duża, różnice w punktacji między zwycięzcą a kolejnymi miejscami niewielkie.

Po podliczeniu punktacji tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2019” zdobył serwis Eurocomplex Trucks Rzeszów. Nagrodę z rąk Philippe’a Gorjux, Dyrektora Zarządzającego Renault Trucks Poland, Krzysztofa Milewskiego, Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej Europa Wschodnia i Henryka Kliczewskiego, Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej Renault Trucks Poland odebrał Krzysztof Bąbka, Prezes Zarządu Eurocomplex Trucks i Mariusz Czarnota, Kierownik serwisu Eurocomplex Trucks Rzeszów.

Diler roku Renault Trucks 2019

Eurocomplex Trucks także najlepszym partnerem biznesowym

Tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year” to potwierdzenie najwyższej jakości obsługi oferowanej przez Eurocomplex Trucks Rzeszów. Trzeba tu podkreślić, że tę nagrodę serwis odebrał po raz drugi z rzędu, o czym pisaliśmy tutaj. Zwycięski serwis otrzymał trofeum wraz z prawem do posługiwania się zaszczytnym tytułem Dealer of The Year Renault Trucks do czasu ogłoszenia kolejnego zwycięzcy w 2021 roku. Eurocomplex Trucks posiada 2 autoryzowane serwisy Renault Trucks w Liszkach koło Krakowa i w Olchowej koło Rzeszowa. W serwisach Eurocomplex Trucks zatrudnionych jest 55 osób.

Dodatkowo serwis Eurocomplex Trucks Rzeszów wygrał w kategorii Najlepsza sprzedaż kontraktów serwisowych w 2019 roku, zaś macierzysty oddział Eurocomplex Trucks Liszki był najlepszy w kategorii Najskuteczniejszy serwis Renault Trucks 24/7 w 2019 roku. Powody do dumy i radości miał też zespół handlowy Eurocomplex Trucks. Zespół sprzedażowy wygrał bowiem w kategorii Partner Biznesowy w Sprzedaży Pojazdów Nowych Renault Trucks w 2019 roku, a Arkadiusz Środoń, handlowiec z rejonu Podkarpacia zdobył tytuł Najlepszego Reprezentanta Pojazdów Nowych Renault Trucks w 2019 w sprzedaży przez sieć agencyjną.

Diler roku Renault Trucks 2019