Pod koniec marca właściciele firmy TUNKO  odebrali 20 ciągników Scania R450 nowej generacji. Flota tej firmy składa się wyłącznie z pojazdów Scania. 

TUNKO to firma rodzinna, świadcząca usługi przewozów krajowych i międzynarodowych. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym przewoźnikiem firmy Aliplast, jednego z największych producentów systemów aluminiowych w Polsce.

Markę Scania cenimy przede wszystkim za niezawodność pojazdów oraz to, co najważniejsze z perspektywy prowadzenia działalności transportowej, czyli za ekonomikę. Jesteśmy również bardzo zadowoleni ze współpracy z lubelskim serwisem Scania, mówi Maciej Ulanowski, współwłaściciel firmy TUNKO.

Cieszymy się z długofalowej współpracy i zaufania jakimi obdarzają nas przedstawiciele tej firmy. Dzięki kompleksowej ofercie produktów i usług dostarczamy optymalne rozwiązania, które mogą przyczynić się do zwiększenia zysku tej firmy. Scania R450 to pojazd doskonale dopasowany do potrzeb tego przedsiębiorstwa. Posiada przestronną kabinę i wydajny silnik, wyróżnia się również niskim spalaniem, komentuje Paweł Stefaniszyn, kierownik sprzedaży Scania Lublin.